KKTC Kyrenia

Lapta Girne

Rezervasyon

+90 533 862 58 10

Calisma Saatleri

10:00 - 00:30

Golden Girls Night Club Kurumsal Web Sitesi

Yorumlar

Golden Gırls Gece Kulübü Yorumlar

Golden Girls Night Club, gece hayatı bakımından son derece cazip ve hareketli bir noktada yer almaktadır. Bu bağlamda gece hayatının en hareketli ve en keyifli geçtiği şehirlerden bir tanesinin Girne olduğu düşünülecek olduğu zaman Golden Girls Nigth Club’un son derece avantajlı bir yerde bulunduğu ifade edilebilir.

Bölge olarak Girne şehrinin Güzelyalı bölgesinde yer alan bir gece kulübü olarak bilinmektedir. Aynı zamanda pek çok özelliği ile de tatilcileri fazlasıyla cezbedecektir. Elbette bu durumu sağlayan en önemli etmenlerin başında da bu mekanı işleten kimselerin bu alanda son derece deneyimli olması ve işlerini severek yapmasıdır. Ayrıca Golden Girls Night Club, pek çok gece hayatı mekanına göre tatilcilere çok daha makul fiyatlar ile gece hayatına dahil olma imkanı da tanımaktadır.


Golden Girls Night Club İletişim Bilgileri

Golden Girls Night Club, +90 533 875 70 31 numaralı telefon ile iletişime olanak tanımaktadır. Bu telefon numarası ile gece kulübünün işletmecileri ile iletişim kurmak mümkün olabilecektir. Ancak Kıbrıs’ta gece hayatına dair pek çok organizasyon icra eden firmalar da yer almaktadır. İşte bu firmalar aracılığıyla da Golden Girls Night Club ile iletişim kurmak son derece kolay olacaktır. Aynı zamanda bu aracı firmaların çok sayıda ek hizmeti de mevcuttur ve canlı destek vasıtası ile de iletişime geçilmesi söz konusu olacaktır.

Havalimanı ile Kulüp Arası Ne Kadardır?

Golden Girls Night Club hakkında bilinmesi icap eden bir diğer önemli husus ise bu kulübün havalimanına olan uzaklığıdır. Golden Girls Night Club, havalimanı ile arasında 60 kilometre bulunan bir yerde bulunmaktadır. Bu bağlamda havalimanı ile kulüp arasında direkt ulaşım sağlamak isteyenlerin ilk olarak bir transfer firması ile anlaşma sağlaması ya da belirli bir ulaşım aracını kullanmaya dair karar kılması gerekmektedir.

Taksiler zaman zaman aşırı pahalı olabileceğinden dolayı da ekonomik kabul edilebilecek bir transfer hizmetinden istifade etmek son derece yararlı olabilecektir. Transfer hizmetleri ile havalimanı ve gece kulübü arası bir saatten biraz daha uzun sürecektir. Bu bağlamda daha konforlu ve daha güvenli bir yolculuk için transfer çok daha mantıklıdır.

Kulüp Şehir Merkezlerinden Ne Kadar Uzakta Yer Almaktadır?

Şehir merkezleri ile Golden Girls Night Club arasında da önemli bir mesafe yer almaktadır. Ancak elbette bu durum Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti sınırları içerisinde yer alan hemen her türlü gece kulübü için söz konusu olan bir şeydir. Güzelyalı bölgesi, Girne şehir merkezine yaklaşık 22 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır. Havalimanının da yer aldığı Lefkoşa ise yaklaşık olarak 45 kilometrelik bir uzaklığa sahiptir. Ancak her ne kadar havalimanı bulunsa dahi Lefkoşa şehri ile havalimanının tam olarak iç içe olmadığı ve havalimanının daha uzak olduğu unutulmamalıdır.

Kulüpte Şovlar Mevcut mudur?

Bu kulüpte ilk olarak geceleri konuklara sağlanan şov imkanları yer almaktadır. Kulüpteki şovlar 21.00 sonrasında başlayacaktır. Ne de olsa Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti sınırları içerisinde gece hayatının başlama saatleri genel olarak bu şekildedir. Buna ek olarak 01.00’a kadar şovlar devam edecektir. Zaman ilerledikçe yapılan şovlar çok daha hareketlenecek ve tatilcilere çok daha sıcak anlar yaşatılmasına yardımcı olacaktır.

Hanımlar ile Özel Anlar Yaşamak İsteyenlere Yönelik Programlar

Kulüpte programlar iki ayrı saate göre düzenlemektedir. İlk olarak gündüz programı, saat 11.00 ile 18.00, gece programı ise 01.00 ile 09.00 arasında ayarlanabilmektedir. Elbette isteğe bağlı olarak daha farklı saat dilimlerinde de birtakım ayarlamalar yapılabilecektir. Ancak net bir fiyat verilmesi için ilk olarak gece kulübü ile iletişime geçilmesi icap edecektir.

Yorumlar Ne Şekildedir?Doğal olarak Golden Girls Gece Kulübü yorumlar son derece tatmin edicidir. Ne de olsa her ortam hem de gece kulübü içerisinde hizmet veren hanımlar son derece tatmin edicidir. Aynı zamanda gece hayatının güvenli bir ortamda yaşanması açısından da Golden Girls Night Club son derece avantajlı bir seçenek olarak hayli dikkat çekici olacaktır. Nihayetinde Golden Girls Night Club, tatilcilere sağladığı çok sayıda imkan ve yaşatacağı unutulmaz anlar ile de son derece olumlu yorumlar almaktadır.

admin

Bir cevap yazın

Çevrimiçi Whatsapp Destek