KKTC Kyrenia

Lapta Girne

Rezervasyon

+90 533 875 70 31

Calisma Saatleri

10:00 - 00:30

Golden Girls Night Club Kurumsal Web Sitesi

Kıbrıs Night Club E Katalog

 

Bazı ülkelerin yer altı zenginlikleri, sanayisi veya tarımsal özellikleri olmadığı için eğlence ve turizm sektörüne ağırlık vererek ülkelerinin ekonomisine katkıda bulunur. Kıbrıs’ta yüz ölçümü küçük olan ve doğal zenginliklerinin olmadığı bir küçük adadır. Ancak dünyada eğlence sektöründe en çok adı geçen ve her mevsim turist akınına uğrayan nadir ülkelerden biridir.

Kıbrıs Eğlence Sektörü

Pek çok ilinde bulunan gece kulüpleri eğlence ve kumar severler için kurulu gece kulüplerinden oluşmaktadır. İlk defa Kıbrıs’a özellikle de gece kulüplerinde striptiz gösterilerine ve kumarhanelere katılmak isteyenlere yönelik hazırlanan Kıbrıs Night Club E katalog en büyük kaynak olacaktır. Nerelerde ne kadar zaman geçirilebilir, kumarhanelerdeki ayrıntılar, bir gece maliyeti, otel fiyatları, gezilecek yerler, yeme içme ve pek çok konuda bu katalog turistlere rehber olacaktır. E katalogda yer verilen konulardan bazıları şöyledir.

Kıbrıs’ta Geceler,

Zaten geceler ile adını duyuran Kıbrıs’ta geceler full yoğun geçer. Küçücük bir adada 70 adet gece kulübünün olması talebin ne kadar fazla olmasının bir göstergesidir. Ayrıca Kıbrıs kanunlarına göre gece kulüplerinde zaman sınırlaması 08.00 ile 01.00 arasındadır. Gece kulübü saat 08.00 gösterdiğinde müşterileri azdıran birbirinden güzel striptizciler sahne almaya başlar.


Striptizci Kızlarla Tüm Gece

Sadece görevleri dans etmek olmayan striptizci kızlar istedikleri kişilerin masalarına gelerek kucak dansı yaparlar. Gecede sorumlu personel o anda masaya gelerek striptizci hakkında daha geniş bilgilendirme yapar. Bu bilgilendirmede beraber bir gecelik ya da daha fazla yaşanacak ilişki ve fiyatları verir. Uygun görülürse ücret ödenerek gece kulübü içerisinde yer alan otel katına çıkılarak striptizci ile birlikte olunur. Endişe ve korku yaşamadan zevkli bir gece geçirmek için Kıbrıs gecelerine gitmek gerekir. Çünkü seks Kıbrıs’ta yasal olarak serbest. Lisanslı gece kulüplerinde eğlenmenize engel bir durum olmaz. Güzel ve genç striptizcileri kapmak isteyenlerden iseniz kulübe açılış saatinden yarım saat önce gitmeniz önerilir.

Maliyet

Gece kulüplerinde giriş ücretleri farklılık arz etse de genelde 20 TL ile 30 TL arası bir ücret ödemek gerekir. Bu maliyet içerisinde bir bardak alkol hakkı ve çerez gibi bir ikram sunulur. Anca gece boyunca bu ikram dışında alınan her şey ücrete tabidir. Gece bitiminde kızla birlikte olmanız dahilinde ortalama 1000 TL’yi gözden çıkarmak gerekir. Kız olmayan bir gece geçirilecek ise 100 TL’ye kulüpten ayrılmak mümkün.

Randevu

Kıbrıs gece kulüplerinde eğlenmeyi düşüneneler ve günü birlik gelenler çok olduğu için doluluk oranı her daim yüksektir. Açıkta kalmamak için hangi gece kulübüne takılmak istiyor iseniz grup ya da tek başınıza rezervasyon yaptırmanız önerilir. Kulüplerin kalitesi ve sunduğu olanaklar dahilinde yer bulamama durumları yaşanır. Haftanın her günü gece kulüpleri faaliyetlerini sürdürürler. Hafta sonları yoğunluk hafta içine göre daha yoğun olur.

Nasıl Gidilir.

Bir gece kaçamağı, bekarlığa veda, görülmesi gereken eğlence mekanı, kumar, dans, tatil, eğlence, zevk ve sefa gibi nedeniniz ne olursa olsun Kıbrıs’a gitmek için deniz yolu yada hava yolunu kullanmak gerekir. Genellikle hava yolculuğunu tercih edenler direk ya da aktarmalı olarak Kıbrıs’a ayak bastığında bulunduğu otele kadar sorunsuz hizmet veren taksi firmaları ile iletişime geçmelidir. Otel rezervasyonu yaptırmadan Kıbrıs’a gelenler olması durumunda gerekli destekler bu taksi firmalarınca ayarlanmaktadır.

Hangi Gece Kulüpleri

70 adet gece kulübü Kıbrıs’ta farklı şehirlerde faaliyet gösterir. Bu gece kulüplerinden en çok tercih edilenler; Gazimağusa’da yer alan Venüs Night Clup, White House Night Kulüp, Casablanka Night Kulüp, Hasanbaba, Night Kulüp, Lefkoşa’da yer alan, İmparator Gece Kulüp, Rose Afrodit Night Kulüp, Malişka Night Kulüp, Hanedan Night Kulüp, Güzelyurt’ta yer alan Five Star Night Kulübü, Kıbrıs İros Gece Kulüp, Girne’de yer alan Anemon Gece Kulübü, Monamour Gece Kulüb, Rocks Hotel Midnight Gece Kulübü ve For Play Gece Kulübü, Karşıyaka’da Titanic Gece Kulüp, bulunuyor.

Bu gece kulüpleri dışında Kıbrıs’ta yer alan ve en çok tercih edilen gece kulüpleri Biyax Gece Kulübü, Playboy Gece Kulübü Harem Gece Kulübü, Golden Girls Gece Kulübü ve Malişka Gece Kulüp’tür. Kıbrıs hayal edilemeyecek ancak yaşanılacak bir eğlence ülkesidir.

admin

Bir cevap yazın

Çevrimiçi Whatsapp Destek