KKTC Kyrenia

Lapta Girne

Rezervasyon

+90 533 862 58 10

Calisma Saatleri

10:00 - 00:30

Golden Girls Night Club Kurumsal Web Sitesi

Golden Vip Katalog

Golden Girls Night Club Katalog

Gece hayatı dendiği zaman bilhassa Türk turistlerin aklına gelen öncelikli yer her zaman için Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti olacaktır. Bu bağlamda turistik bir gezinin ve gece hayatının tadını çıkarmanın en çok mümkün olduğu yerlerden bir tanesi de Kıbrıs’ın Girne bölgesidir. İşte Golden Girls Night Club da bu bölgede yer alan gece kulüplerinden bir tanesi ve en unutulmaz anlar yaşatanı olarak anılmaktadır.

Keza pek çok hizmet sunması ve fiyatlarının fiyat fayda dengesini kusursuz bir şekilde sağlaması bakımından oldukça tercih edilesidir. Nihayetinde Golden Girls Night Club’ta tatilciler özgür bir ortamın da tadını çıkarabilir ve sadece kendi keyiflerine uygun olacak şekilde tatillerini çok daha keyifli bir hale getirme fırsatı elde edebilirler. Golden Girls Night Club katalog da incelendikten sonra bu durum çok daha bariz şekilde anlaşılacaktır. Ancak yasal düzenlemeler ve kurumsal politikalar, keza bu sektördeki teamüller gereği katalogların internet ortamında yayımlanması mümkün olmayacaktır.

Makul Fiyatlı ve Kaliteli Gece Hayatı İçin En Doğru Adres

Gece kulüplerinde pek çok zaman tatilciler dolandırılabilir. Aynı zamanda fiyat fayda dengesi ile alakası dahi olmayan uçuk ücretlerin talep edilmesi gündeme gelebilir. İşte bu gibi hallere karşı Golden Girls Night Club her zaman tatilciler açısından güvenli bir ortam olmuştur.


Mekan Sahiplerinin Özeni Sayesinde

Hem mekan sahipleri tarafından her daim denetim altında tutulan hem de misafirlerin memnuniyetinin her şeyde daha çok önemsendiği bu mekanda tatilciler dolandırılma ya da aşırı uçuk ücretler ödemek zorunda kalmadan tatillerini gönül rahatlığı içerisinde geçirebilirler. Nihayetinde çok sayıda hizmet sunulacak ve tatilciler bu hizmetlerden de isteklerine bağlı olarak en makul fiyatlar üzerinden istifade etme imkanı elde edeceklerdir.

Konum Açısından Ne Söylenebilir?

Golden Girls Night Club, konum bakımından gece hayatına son derece elverişli bir noktada yer almaktadır. Girne’nin en güzide yerlerinden bir tanesi olan Güzelyalı bölgesinde bulunan Golden Girls Night Club, pek çok kaliteli gece kulübünde de olduğu gibi şehir merkezinden bir miktar uzakta yer almaktadır. Golden Girls Night Club’un şehir merkezine olan uzaklığı Girne’den yaklaşık 22 kilometredir. En yakın şehrin Girne olduğunu da belirtmekte yarar vardır. Aynı zamanda Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin başkenti olan ve havalimanının da yer aldığı Lefkoşa’dan da uzaklığı yaklaşık 45 kilometredir. Bu nedenle şehir merkezlerinden gelecek olan misafirlerin buna uygun ulaşım seçeneklerini araştırması ve bunları tatile gelmeden bir süre önce ayarlaması organizasyon açısından sıkıntı yaşamamaları açısından son derece önemlidir.

Havalimanından Gelecek Misafirler Ne Yapmalıdır?

Golden Girls Night Club’a havalimanından gelecek misafirleri biraz daha farklı bir rota bekleyecektir. Zira havalimanı ile Lefkoşa şehir merkezi birbirinden bağımsız yerlerdir. Örnek olarak Lefkoşa şehir merkezinden Golden Girls Night Club 45 kilometre sürerken havalimanından direkt olarak Golden Girls Night Club’a gelmek isteyen misafirler için bu mesafe 60 kilometre olacak ve özel araçlar ile bir saatten biraz daha uzun sürecektir. Bu mesafenin kat edilmesi için her daim en makul seçeneklerden bir tanesi transfer hizmetleridir. Ne de olsa taksileri bulmak her daim o kadar kolay olmayabilir ve bazı durumlarda çok daha uçuk fiyatlar ödenmesi de gerekebilir. Üstelik transfer hizmeti çok daha konforlu ve güvenli olacaktır.

Misafirlere Özel Şov İmkanları

Golden Girls Night Club, misallerine şov imkanı da sağlamaktadır. Bu şovların belirli saatleri vardır ancak arzu eden misafirlere özel bireysel şov imkanları da sağlanabilmektedir. Bu bağlamda şovların icra edildiği saatler Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde gece hayatının başladığı saatlere denk düşmektedir. Bu saat de 21.00 ve sonrasıdır. Programlı olan şovlar yaklaşık 01.00’a kadar sürecektir. Ancak Golden Girls Night Club’taki gece hayatı bu saatte sona ermeyecek ve sabahın ilk ışıklarına kadar devam edecektir. Elbette gece hayatını bu şekilde yaşamak isteyenler çoğunlukta olacaktır. Ne de olsa Golden Girls Night Club’ta eğlence ortam ısındıkça artacaktır.

Hanımlar ile Tanışmak İsteyen Tatilcilere Özel Programlar

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin en çekici hanımları Golden Girls Night Club’ta yer almaktadır. Bu bağlamda hanımlar ile tanışmak isteyen tatilcilere özel programlar da elbette düzenlenebilecektir. Bu programlar iki türlüdür. Bir tanesi gündüz programı, bir diğeri ise gece programıdır. Gece programı, 01.00 ile 09.00 arasıdır. Gündüz programları ise 11.00 sonrasında başlamakta ve 18.00’a kadar devam etmektedir. Ancak arzu eden misafirlere özel daha farklı program saatleri de organize edilebilmektedir.

admin

Bir cevap yazın

Çevrimiçi Whatsapp Destek