KKTC Kyrenia

Lapta Girne

Rezervasyon

+90 533 862 58 10

Calisma Saatleri

10:00 - 00:30

Golden Girls Night Club Kurumsal Web Sitesi

Golden Gırls Nıght Club Fiyatlar

Golden Gırls Nıght Club Fiyatlar

Golden Girls, Kıbrıs’ın en güzel gece kulüpleri arasında yer almaktadır. Aynı zamanda pek çok tatilci de adayı gece hayatının tadını çıkarmak adına ziyaret etmektedir. İşte bu bağlamda Golden Girls Night Club en verimli gece hayatı eğlencelerinden bir tanesini sunacaktır. Golden Girls Night Club fiyatlar bakımından da son derece makul seçenekler sunacaktır. Doğal olarak gezginler bu fiyatlar üzerinden son derece rahat bir şekilde gece hayatının tadına varabilecektir. Nihayetinde Golden Girls Night Club sayesinde gezginler gece hayatındaki en çekici hanımlar ile de tanışabilecektir.

Kulüpteki Fiyat ve Fayda Dengesi Nasıldır?

Gece hayatı dendiği zaman en büyük sorunların başında gece kulüplerindeki uçuk fiyatlar gelmektedir. Ne de olsa bazı gece kulüplerinde dolandırıcılık boyutuna varacak ve dürüstlüğe tamamen aykırı şekilde hesaplar ve ücretler talep edilmektedir. Ancak Golden Girls Night Club açısından bu gibi bir sorun hiçbir zaman söz konusu olmayacak, tatilciler son derece makul fiyatlar ve eşsiz bir fiyat fayda dengesi ile gece hayatının tadını çıkarma imkanı elde edeceklerdir. Yani Golden Girls Night Club’ı ziyaret eden tatilcilerin içlerinin her daim rahat olmasında yarar vardır.


Tatilcilere Sunulan Hizmetler

Golden Girls Night Club, tatilcilere sayısız hizmet sunmaktadır. Bu hizmetler arasında ilk olarak alkollü içkiler gelmektedir. Sayısız çeşit imkanı ve barmenlerin birbirinden maharetli özel sunumları ile gece hayatının olmazsa olmazı alkollü içkilerin en kaliteli ve en lezzetli olanları burada tadılabilecektir. Aynı zamanda hiçbir zaman alkollü içeceklerden uçuk fiyatların talep edilmesi de söz konusu olmayacak, her türlü ürün fiyat fayda dengesine uygun olacaktır.

Gece Hayatının Olmazsa Olmazı Şov İmkanı

Golden Girls Night Club, misafirlerine şov imkanları da sunmaktadır. Şovlar belirli bir zaman dilimine yayılmış durumdadır. İlk olarak gece hayatının hemen hemen tüm Kıbrıs’ta olduğu gibi akşam 21.00 sonrasında başlayacağı unutulmamalıdır. İşte şovlar da tam olarak bu zamanda başlamaktadır. Bunun hemen ardından bu şovların gece 01.00’e kadar en hareketli anları ile devam edeceğini de bilmekte yarar vardır. Elbette saatler ilerledikçe çok daha hareketli dakikalar geçirmek mümkün olabilecektir. Doğal olarak ortam ısındıkça tatilciler gece hayatını çok daha doygun yaşayacaktır.

Hanımları Yakından Tanımak İsteyenlere Özel Programlar

Golden Girls Night Club’ta hizmet veren hanımlar ile daha yakından tanışmak isteyen tatilciler de elbette olacaktır. İşte bu tatilcilere özel olarak sunulan programlar saatlik olarak ayarlanabileceği gibi gece ya da gündüz programı şekline ayarlamalar da yapılabilmektedir. Bu bağlamda gündüz programı 11.00 ile 18.00, gece programı ise 01.00 ile 09.00 arası gerçekleştirilmektedir. Arzu eden misafirlere özel saatlerin belirlenebilmesi de mümkündür.

Golden Girls Night Club Konum Olarak Nerede Bulunur?

Golden Girls Night Club, pek çok gece kulübünde olduğu gibi şehir merkezinden bir miktar uzakta yer almaktadır. Bu bağlamda gece kulübünün şehir merkezlerine olan uzaklığı Girne’ye 22 kilometre, Lefkoşa’ya ise 45 kilometre kadardır. Aynı zamanda Ercan Havalimanı’na olan uzaklığı da 60 kilometredir ve transfer hizmeti alınması bundan dolayı çok daha yararlı olacak, çok daha konforlu bir ulaşım hizmeti alınmasını sağlayacaktır. Kulüp, Girne’nin Güzelyalı bölgesinde yer almaktadır.

Kulübün Yer Aldığı Bölge Hakkında Ne Söylenebilir?

Girne, gece hayatı bakımından Kıbrıs’ın en güzel yerleri arasında bulunmaktadır. Hal böyle olunca da eğlencenin tadı doğal olarak en iyi şekliyle Girne’de çıkacaktır. Elbette adada yer alan hemen hemen tüm gece kulüpleri gibi Golden Girls Night Club da şehir merkezlerine ve havalimanına uzaktır. Bazı misafirler şehir merkezleri ya da uzak bölgelerde yer alan otellerinden bazı misafirler ise direkt olarak havalimanından gelmek isteyebilecektir.

Bu durumda taksi fiyatları zaman zaman çok uçuk olabileceği gibi bazı durumlarda taksi bulunamaması ya da çok uzun süre beklenmesi de gerekebilecektir. Sunulan transfer hizmeti bu sayede hem rahat hem de hızlı olacak ve fiyat fayda dengesine hitap edecektir. Ancak konukların çok daha rahat bir tatil geçirmek adına adaya gelişlerinden belirli bir süre öncesinde bu gibi ulaşım rezervasyonlarını yaptırmaları çok daha sorunsuz bir tatil geçirmeleri adına oldukça yararlı bir tercih olacaktır. Bu sayede karşılanmaları da mümkün hale gelecektir.

admin

Bir cevap yazın

Çevrimiçi Whatsapp Destek