KKTC Kyrenia

Lapta Girne

Rezervasyon

+90 533 862 58 10

Calisma Saatleri

10:00 - 00:30

Golden Girls Night Club Kurumsal Web Sitesi

Golden Gece Kulubü Resimleri

 

Gece hayatını kaliteli bir şekilde yaşamak için gidilecek kulüp seçimini çok iyi yapmak lazımdır. Aynı zamanda bu kulüplerin seçilmesi için birtakım tavsiyelere de gerek vardır. Bu tavsiyelerin ardından da mutlaka gece kulüplerinin tarafsız ve doğru bir şekilde çekilmiş fotoğrafları incelenmelidir. Ancak bu tamamen kurallara uygun bir biçimde yapılmalıdır zira normal zamanlarda gece kulüplerinde fotoğraf çekimi serbest değildir. Ancak izin alındıktan sonra çekilmiş Golden Girls Night Club resimleri incelendiği zaman pek çok durum ayan beyan anlaşılacaktır. Gerçekten Golden Girls Night Club Kıbrıs’ın önde gelen kulüplerinden bir tanesi olmasına ek olarak konuklarına en seçkin hizmetleri sunması bakımından da son derece tatmin edici bir gece hayatı macerası vaat etmektedir. Nihayetinde mekan sahiplerinin bu alanda özeni de takdire şayandır.

Konum Bakımından Golden Girls Night Club

Gece hayatının yaşanması için bazı şehirler ve bazı konumlar çok daha avantajlı durumdadır. İşte Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ndeki Girne şehri de bunlardan sadece bir tanesidir. Buna ek olarak Girne’de gece hayatının yaşanmasını ve tamamen özgür, tamamen bağımsız bir şekilde eğlencenin tadının çıkarılmasının sağlanması açısından en makul yer her daim Güzelyalı bölgesi ve çevresi olmuştur. Golden Girls Night Club da bu bölgede yer almaktadır. Aynı zamanda Güzelyalı bölgesi adanın en güvenli bölgeleri arasında da yer aldığından dolayı tatilciler son derece rahat bir şekilde bu eğlencenin tadını çıkarabilirler.


Golden Girls Night Club Fiyatlar

Gece kulüplerinde elbette eğlencenin kalitesi ve ortam, gece kulübünün bulunduğu yer gibi hususlar son derece önemlidir. Ancak en az bu hususlar kadar önemli olan bir diğer husus daha vardır ki o da gece kulübündeki fiyatlardır. Fiyatların yanı sıra gece kulübündeki fiyatlandırma ölçeklerinin dürüstlük kuralına uygun olup olmadığına da dikkat edilmesi gerekmektedir. Gerçekten dolandırılmak pek çok tatilcinin en güzel anlarının mahvedebilir. Ancak Golden Girls Night Club misafirleri hiçbir zaman bu gibi bir sorun ile karşı karşıya kalmayacaklardır. Her zaman için fiyat ve fayda dengesine uygun ücretlerin yanı sıra tamamen dürüst bir şekilde fiyatlandırma söz konusu olacaktır.

Kulüpte Şov Hizmeti Mevcut mudur?

Her gece kulübünde olduğu gibi Golden Girls Night Club misafirleri çok daha nitelikli bir gece hayatının tadına varmak adına şov beklentileri içerisinde yer alacaklardır. Bu bağlamda bu şovların belirli süreleri ve belirli saatleri vardır. Ancak elbette bireysel olarak birtakım şov organizasyonları da icra edilebilecektir. Planlı olan organizasyon saatleri ise 21.00 sonrası başlayacaktır. Bu aynı zamanda gece hayatının da adada başladığı saattir. Şovlardaki heyecanlı ve hareketli anlar ise gece 01.00’a kadar devam edecektir.

Hanımlar ile Tanışmak İsteyen Konuklara Özel Hizmetler

Arzu eden konukların kulüpteki çekici hanımlar ile çok daha yakından tanışması da mümkün olabilecektir. Bu hizmet için de gece ve gündüz olmak üzere uzun soluklu programlar organize edilebileceği gibi zaman zaman saatlik programların organize edilmesi de söz konusu olabilecektir. Elbette uzun soluklu programlar önceden planlanmış saatlere sadık kalmak zorunda değildir. Pek tabii misafirlere özel birtakım farklı saatlerin ayarlanması da söz konusu olabilmektedir. Standart programları ifade etmek icap ederse de gündüz programı 11.00 ile 18.00 arası, gece programı ise 01.00 ile 09.00 arası organize edilmektedir.

Kulüpteki İçecekler Nasıldır?

Kulüpte en kaliteli yerli ve yabancı içkiler konuklara sunulmaktadır. İçeceklerin kalitesi bakımından en ufak bir tereddüde dahi lüzum yoktur. Aynı zamanda konuklar kendileri için özel olarak hazırlanan tüm içeceklerin yanı sıra maharetli barmenlerin ellerinden çıkan özel içkileri de tadabilecektir.

Kulübe Ulaşım Nasıl Olacaktır?

Golden Girls Night Club’a ulaşım için ilk olarak tercih edilmesi mümkün olan yöntem taksi hizmetidir. Ancak zaman zaman taksiler son derece yüksek maliyetli olabilmektedir. Bundan dolayı da pek çok tatilci hem çok daha konforlu hem çok daha güvenli hem de ekonomik olması açısından transfer hizmetinden yana tercihini kullanmaktadır. Kulüp, Ercan Havalimanı’na 60, Lefkoşa’ya yaklaşık 45, en yakın şehir olan Girne’ye ise 22 kilometre kadar uzakta yer almaktadır. Gezginler için transfer hizmetleri pek çok zaman havalimanından direkt olarak da sağlanabilmekte ve yaklaşık olarak bir saat sürmektedir.

admin

Bir cevap yazın

Çevrimiçi Whatsapp Destek