KKTC Kyrenia

Lapta Girne

Rezervasyon

+90 533 862 58 10

Calisma Saatleri

10:00 - 00:30

Golden Girls Night Club Kurumsal Web Sitesi

Golden Vip Night Club

 

Gece hayatından söz edildiği zaman akla ilk gelen yerlerden bir tanesi her daim Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti olmuştur. İşte bu nedenle Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti içerisinde yer alan ece hayatı mekanları arasında sayısız seçenek yer almaktadır. Bunların en çok dikkat çeken ve en çok beğenilenlerinden bir tanesi ise Golden Vip Night Club olarak tanınmaktadır. Bu gece kulübünde misafirlere her daim hak ettikleri keyifli tatil deneyiminden çok daha fazlası sunulmaktadır. Aynı zamanda misafirler güler yüzlü personel sayesinde kendilerini son derece rahat hissedecektir. Nihayetinde gece kulübü içerisinde pek çok hizmetin mevcut olması tatilcileri memnun edecektir.

Konaklama İmkanları

Golden Vip Night Club bünyesinde olmasa dahi çevresinde çok sayıda konaklama tesisi yer almaktadır. Bunlar oteller, misafirhaneler, pansiyonlar ve benzerleridir. Sayısız seçenek arasında misafirler konaklama imkanlarını kendileri belirleyerek çok daha rahat bir gece hayatı geçirebilirler. Aynı zamanda gezginlerin konaklama imkanlarını önceden temin etmemesi durumunda da Golden Vip Night Club personelleri tarafından bu imkan tatilcilere sağlanacak, gece kulübü personelleri konaklama konusunda da yardımcı olacaktır.

Ulaşım İmkanları Ne Şekildedir?

Ulaşım konusunda toplu taşıma pek çok zaman tercih edilen bir seçenek değildir. Ne de olsa toplu taşımanın belirli saatleri mevcuttur ve gece hayatının en hareketli, en aktif olduğu saatler içerisinde toplu taşıma imkanlarından istifade edebilmek pek de mümkün bir hadise olmayacaktır. Hal böyle olunca da gezginler ya taksiler ya da transfer hizmetleri ile bu hizmeti alacaklardır. Transfer hizmeti Golden Vip Night Club tarafından memnuniyetle sağlanacaktır. Ücretler de taksilere kıyasla bilhassa kalabalık gruplar adına son derece makul olacaktır. Hal böyle olunca da gezginler hem konforlu hem güvenli hem de ekonomik bir ulaşım deneyimi yaşamış olacaklardır.

Gece Kulübünün Konunu Hakkında Ne Söylenebilir?

Golden Vip Night Club, hava yolu için gelen tatilciler adına bir miktar uzakta yer alabilir. Bilhassa havalimanından direkt olarak gece kulübüne gelecek olanlar için bu durum çok daha belirgin hissedilecektir. Ercan Havalimanı, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti sınırları içerisinde yer alan tek havalimanıdır. Hal böyle olunca da bu havalimanından Golden Vip Night Club’a mesafe yaklaşık 60 kilometredir. Bu durumda ulaşım bir saatten biraz daha fazla sürecektir. Aynı zamanda tatilcilerin Lefkoşa şehir merkezinden gelmek istemeleri durumunda bu mesafe 45 kilometreye, kulübün en yakın olduğu şehri olarak ifade edilebilecek Girne’den ise 22 kilometre sürecektir. Bu nedenle misafirler ya gece kulübüne yakın yerlerde ya da Girne’de konaklamalıdır. Ancak yine de havalimanı transferi konusunda yardımcı olunacaktır.


Golden Vip Gece Kulübü Fiyatları Ne Durumda?

Fiyatlar konusunda pek çok tatilci gece kulüplerinden sıklıkla yakınmaktadır. Aslında bu durum son derece doğaldır. Ne de olsa pek çok gece kulübünde gece hayatı neredeyse dolandırıcılık boyutunda ifade edilebilecek durumda pahalı olmaktadır. Ancak Golden Vip Night Club fiyat fayda dengesini her daim çok iyi gözetecektir. Hal böyle olunca da herhangi bir şekilde dolandırıcılık ve benzeri bir durum ile karşı karşıya kalınmayacağı gibi, herhangi bir şekilde fiyat fayda dengesinin dışına çıkan olumsuzluk da söz konusu olmayacaktır.

Gece Kulübünde Şov İmkanları Mevcut mudur?

Golden Vip Night Club’ta şov imkanları elbette mevcuttur. Ne de olsa gece hayatını doyasıya yaşamak isteyenler için en doğru tercihlerden bir tanesi Golden Vip Night Club’tır. Bu mekanda şovlar gece hayatının başlama saatine denk düşen 21.00 sonrasında başlamaktadır. Akabinde yaklaşık beş saat kadar devam etmekte ve 01.00 sularında program sona ermektedir. Ancak bu gece hayatının da sona ereceği anlamını taşımayacaktır. Gerçekten gece hayatı şovlar devam etmese de eksiksiz bir şekilde sürecektir. Öyle ki sabahın ilk ışıklarına kadar Golden Vip Night Club’da eğlencenin tadını çıkarmak mümkün olabilecektir.

Hanımlar ile Daha Yakından Tanışmak İsteyenler

Hanımlar ile çok daha yakından tanışmak isteyenlerin yapmaları gereken son derece kolaydır. Ne de olsa halihazırda gece kulübü tarafından misafirlere özel programlar organize edilmektedir ve bu programlar iki ayrı saat diliminde sunulmaktadır. Gece programı 01.00 ile 09.00, sabah programı ise 11.00 ile 18.00 arası icra edilecektir.

admin

Bir cevap yazın

Çevrimiçi Whatsapp Destek