KKTC Kyrenia

Lapta Girne

Rezervasyon

+90 533 862 58 10

Calisma Saatleri

10:00 - 00:30

Golden Girls Night Club Kurumsal Web Sitesi

iletişim

 

Golden Girls Night Club, Kıbrıs’ın eşi benzeri olmayan gece hayatının en önemli parçalarından bir tanesini meydana getirmektedir. Aynı zamanda Golden Girls Night Club, düzenlediği programlar ve ortamı bakımından da Kıbrıs’ı gece hayatına dahil olmak adına ziyaret edenler adına son derece mantıklı bir seçim olarak dikkat çekecektir. İşte bu kulüpte gece hayatının bu denli keyifli geçmesinin en önemli nedenleri arasında ilk olarak bu mekanın sahiplerinin bu alandaki deneyimi ve işlerini sevmesi gelmektedir. Aynı zamanda Kıbrıs’ın eğlenmeye en müsait yerlerinden bir tanesi olan Güzelyalı bölgesinde yer alması da bu gece kulübünü unutulmaz kılan diğer etmenler arasında yer almaktadır.

Transfer Hizmeti Gerekli mi ve Ne İşe Yarıyor?

Golden Girls Night Club, gece hayatına dahil olmak isteyenler adına transfer hizmeti sağlanan kulüpler arsında yer almaktadır. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti bölgesinde yer alan tek havalimanı olan Ercan Havalimanı’na olan uzaklığı ise yaklaşık olarak 60 kilometredir. Bu mesafe de bir saatten biraz daha uzak bir mesafe manasını taşımaktadır. Ancak transfer hizmetleri sayesinde bu süre son derece keyifli ve konforlu geçecek, havalimanı üzerinden direkt olarak Golden Girls Night Club’a gitmek isteyenler adına eşsiz bir seçenek olacaktır. Aynı zamanda bölgeye tam olarak hakim olmayanlar da kulübe kolay yoldan gidebilmek adına bu transfer hizmetlerinden istifade edebilirler. Pek çok zaman taksi ve benzeri diğer yöntemlerden daha ucuza geldiği dahi ifade edilmektedir.

Golden Girls Night Club Şehir Merkezlerine Ne Kadar Uzaklıkta Yer Alıyor?

Golden Girls Night Club, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde pek çok gece kulübünün de olduğu gibi şehir merkezlerinden bir miktar uzakta yer almaktadır. Bu bağlamda iki ayrı şehir ön plana çıkacaktır. Bunlardan bir tanesi Girne, bir diğeri ise Lefkoşa’dır. Golden Girls Night Club’un Lefkoşa’ya olan uzaklığı 45 kilometre, Girne’ye olan uzaklığı ise 22 kilometredir. Bu nedenle şehir merkezlerinden bu kulübe ulaşmak isteyenler varsa da yine transfer hizmetlerinden destek almaları son derece önemli bir husus olarak dikkat çekmektedir. Ne de olsa gece hayatı, sabahın ilk ışıklarına dek sürecek ve bu süre içerisinde toplu taşıma ve benzeri ulaşım seçeneklerinden istifade etmek son derece zor olacaktır.


Gece Kulübü ile İletişim Nasıl Sağlanabilir?

Kuzey Kıbrıs’ta gece hayatına dahil olmak isteyen pek çok tatilci elbette katılacakları gece kulübü hakkında iletişim bilgilerini de elde etmek isteyecektir. Bu bağlamda iletişim bilgileri arasında ilk olarak gece kulübüne ait telefon yer almaktadır. Golden Girls Night Club iletişim bilgileri arasında yer alan en önemli hususlardan bir tanesi olan telefon numarası ise +90 533 875 70 31’dir. Aynı zamanda Kıbrıs’ta gece hayatı organizasyonu ile uğraşan pek çok firma üzerinden de gerek canlı destek hizmetleri gerekse de direkt olarak aracı şeklinde kulüp ile iletişime geçmek mümkün olabilecektir.

Kulüpte Şovlar Mevcut mudur?

Golden Girls Night Club, elbette konuklarına şov imkanı da sağlamaktadır. Ancak şovlar için belirli zaman dilimleri belirlenmiştir. Elbette ek ücret mukabilinde birtakım farklı zaman dilimlerinin ayarlanması da söz konusu olabilecektir. Şov programı akşam dokuzda (21.00) başlamaktadır. Ertesi günün ilk saati olan birde (01.00) de sona erecektir. Ancak kulüpte gündüz ve gece programı olmak üzere iki ayrı program da mevcuttur. Gece programı 01.00 ile 09.00 arası, gündüz programı ise 11.00 ile 18.00 arasıdır. Elbette isteğe bağlı olarak daha farklı zaman dilimlerinin ayarlanması da bazı durumlarda söz konusu olabilmektedir.

Şov Saatleri

Kulüpte şov saatleri içerisinde pek çok tatilcinin ilgisini fazlasıyla cezbetmeye yetecek kadar çekici kadınlar sahne almaktadır. Aynı zamanda şovun ilk saatleri aşıldıkça ortam çok daha hareketli bir hale gelmektedir. Öyle ki kişiye özel dans şovları dahi düzenlenebilmektedir. Keza kişiye özel programlar da saatlik ücreti mukabilinde tatilcilere sunulabilmektedir.

Kulüp Nerede Yer Alıyor?

Golden Girls Night Club, Girne şehrinde yer almaktadır. Bu nedenle havalimanına belirli bir uzaklığı söz konusudur. Ancak gece hayatı bakımından son derece hareketli bir noktada bulunduğu da muhakkak ifade edilmelidir. Keza Girne şehrinin Güzelyalı bölgesinde yer aldığı da ifade edilmelidir.

admin

Bir cevap yazın

Çevrimiçi Whatsapp Destek